Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 1 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä se on, uusi ja ajamaton Ford Transit Custom -mallin pakettiauto, joka on valmiina viemään arjen askareet seuraavalle tasolle. Tämä valkoinen kaunotar on varustettu kiinteällä vetokoukulla, joten peräkärry tai asuntovaunu kulkee mukana kuin huomaamatta. Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäädöllä pitää sinut lämpimänä talven tuiskuissa, ja automaatti-ilmastointi viilentää kesähelteillä. 5G modeemi ja langaton Android Auto/Apple CarPlay tekevät matkoista sujuvia. Jos tämä Ford Transit Custom voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NOP-562 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Frozen White |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Transit Custom |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Pakettiauto |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 8 l / 100 km |
| Toimistokulut | 600 € |
| Rekisteröity | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Pakettiauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AUTOON RAHOITUSTARJOUS 1.9 % + KULUT. (maksimissaan 60 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen tai maahantuojan kampanjoihin) Tarkista kampanjan ehdot myyjältä tai sivulta www.rintajouppi.fi/kampanjat/ford-hya-korkotarjous/
- Yhteydenotot: Juho Itkonen p. 040 7120485, Ville-Veikko Tenhunen p. 040 4874535
- Tehdastakuu voimassa 5 vuotta tai 150000 km.
- Tavaratilan vanerointi lattia+seinät ja väliseinän äänieristys
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastimella ja kaukosäädöllä (Diesel-mallit)
- Vetokoukku, kiinteä
- Peruutuskamera
- Automaatti-ilmastointi
- Parkkitutka, anturit edessä
- Parkkitutka, anturit takana
- ESP / ABS / mäkilähtöavustin / luistonesto
- Vakionopeudensäädin
- Polttoainetankki 70 litraa
- 5G modeemi
- 13" kosketusnäyttö
- Radio, bluetooth, langaton Android Auto/Apple CarPlay
- Suomenkielinen SYNC 4 -tietoviihdejärjestelmä, puheentunnistus
- Lämmitettävä ohjauspyörä
- Tavaratilan LED-lisävalot
- Frozen White
- Sivupeilit, sähkötoimisesti taitettavat
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2800 kg |
| Kuutiotilavuus | 1996 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 100 kw / 136 hv |
| CO₂-päästöt | 205 g / km |
| Kokonaismassa | 3225 kg |
| Omapaino | 2014 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy
Ville-Veikko Tenhunen
Automyyjä & yritysmyynti henkilö- ja hyötyajoneuvot FI | EN
.fi;ppi;jou;nta;/ri;nen;nhu;.te;kko;vei;le-;vil
Jyri Rissanen
Ford- ja Kia-myyntipäällikkö FI | EN
i;i.f;upp;ajo;int;n/r;ane;iss;i.r;jyr